Український політв’язень Панов оголосив сухе голодування

Український політв’язень Панов оголосив сухе голодування Українець Артур Панов на сьогоднішньому засіданні військового суду у Ростові оголосив про початок сухого голодування з вимогою видачі його Україні в двотижневий термін.
Про це у Фейсбуці повідомив ростовський журналіст Владислав Рязанцев: «Уродженець Краснодону Артур Панов, оголошений у низці ЗМІ померлим, на сьогоднішньому засіданні військового суду оголосив про початок сухого голодування із вимогою видачі його Україні протягом 2-х тижнів».
Артура Панова затримали на початку грудня 2015 року у Ростовській області після перетину українсько-російського кордону нібито за підозрою у підготовці теракту у Росії. 14 лютого в Північно-кавказькому військовому окружному суді міста Ростов-на-Дону розпочався судовий процес у його справі. Разом з Пановим на лаві підсудних опинився ростовський студент, якому інкримінують сприяння у «злочинній діяльності» українцеві. Панов своєї провини не визнає.
Днями у російських ЗМІ з’явилося повідомлення про нібито смерть 29 квітня внаслідок серцевої недостатності 19-річного українця Артура Панова, якого звинувачують у підготовці теракту у Росії. Проте, як заявила уповноважений ВРУ з прав людини Валерія Лутковська, у СІЗО в Ростові-на-Дону підтвердили, що український політв’язень Артур Панов живий.
Добавить комментарий