У Верховній Раді - невідомі в камуфляжі

У Верховній Раді  - невідомі в камуфляжі Пленарне засідання Верховної Ради достроково закрили через присутність залі невідомих у військовій формі.
Про повідомив народний депутат Сергій Соболєв: «Зараз практично безпрецедентно ухвалювалося рішення про допуск в сесійну залу без рішення ВР з виступом з трибуни будь-кого. До зали ВР зайшли не народні депутати, а невідомі, які намагалися виступити з трибуни. Це- заборонено. Такі питання, як виступ не народних депутатів, мають бути погоджені або на засіданні погоджувальної ради, або відповідне рішення має бути ухвалене ВР на своєму засіданні. Я не знаю, хто кого захопив, я кажу про те, що голова ВР або виконуюча обов'язки голови пані Сироїд закрила засідання через те, що люди зайшли у сесійну залу без відповідного рішення ВР».
Народний депутат Вадим Рабінович також прокоментував появу невідомих у камуфляжі у залі ВР: «Десятки військових зайшли у формі в зал, через те, що хтось один вирішив це робити... Тому сьогодні ВР захоплена невідомими мені військовими, я не знаю, хто ці люди... Якщо не будуть вжиті заходи, якщо не понесуть відповідальність ті, хто завів у залу цих людей, я не знаю, можливо вони захопили зал назавжди».
У Верховній Раді  - невідомі в камуфляжі Народний депутат Юрій Береза визнав, що депутати порушили регламент, коли ввели людей у камуфляжі до зали Верховної Ради без дозволу: «Але іншого виходу у нього не було. Я вважаю, що неправильно. Іншого виходу не було, поліцейські повинні були донести до суспільства правду». Виявилося, що саме Береза був одним із ініціаторів появи у стінах Верховної Ради поліцейських, які потрапили туди у супроводі депутата від «Народного фронту» Антона Геращенка.
Добавить комментарий