Пішов з життя Андрій Меньшиков, створивший КВН і «Надобраніч, малюки»

Пішов з життя Андрій Меньшиков, створивший  КВН і «Надобраніч, малюки» У Москві на 73-му році життя помер Андрій Меньшиков, який був пов’язаний з радянським телебаченням з 60-х років і взяв участь в створенні цілої низки телепрограм.
Меньшиков був капітаном команди КВК Московського інженерно-будівельного інституту – першого чемпіона «Клубу веселих і кмітливих». У 1971 році КВК було зачинено, через 15 років за участю Меньшикова програма повернулася на телебачення. З 1975 року Меньшиков працював в молодіжній редакції Центрального телебачення на посаді завідувача відділом. За його участю були створені такі програми, як «А ну-ка, девушки!», «Спринт для всіх», «Веселі хлопці», «На добраніч, малюки!», «Будильник».
Меньшиков також був автором і режисером першого радянсько-американського дитячого телемосту «Чи можемо бути однією сім’єю». Програма в 1988 році була удостоєна премії «Еммі» американської академії телебачення. У 1991 році на російському телебаченні Меньшиков створив студію телепрограм для дітей і юнацтва – Студію «Рост». За його участю були запущені такі передачі, як «Там-там новини», «Свято кожен день», «Чудо-казка» та інші. За дитячу щоденну інформаційну програму «Там-там новини» він був удостоєний в 1995 році премії ТЕФІ.
Добавить комментарий