У Луцьку фотовиставкою закрили фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017»

У Луцьку фотовиставкою закрили фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017» У Луцьку фотовиставкою «Арт Джаз Фото» офіційно закрили міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017».
Про це повідомили у відділі інформаційної роботи муніципалітету: «Наприкінці серпня у Луцькому замку відбувся ювілейний 10 фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017». Три дні лучани та гості міста мали можливість насолоджуватися вишуканою музикою у мурах твердині. Програма фестивалю була насиченою, адже окрім музики для гостей, була представлена цікава розважальна програма. У Галереї мистецтв два тижні експонувалися фотороботи, присвячені попереднім джазовим фестивалям. У фотографіях представлені емоції учасників та відвідувачів фестивалю. На виставці представлені фотороботи Любомира Безручка, Віктора Чухрая та консула Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку Криштофа Савіцького».

У Луцьку фотовиставкою закрили фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017» Організатор фестивалю «Art Jazz Cooperation 2017» Віктор Грисюк заявив: «Традиційно фестиваль завершується з останніми акордами музикантів. Однак, для організаторів він завершується закриттям фотовиставки. За його словами, фотографії експонуються з 23 серпня, проте ніхто не робив офіційного відкриття, адже й так у Луцьку було багато подій. Він зауважив, що ідея провести закриття фотовиставки виникла спонтанно».
Організатори фестивалю передали на потреби Волинського обласного госпіталю для ветеранів війни майже 7,3 тисячі гривень, вилучених від продажу квитків на фестиваль.
Добавить комментарий