Український уряд готує випуск євробондів на суму у $3 млрд

Український уряд готує випуск євробондів на суму у $3 млрд Новий випуск єврооблігацій піде на зменшення боргового навантаження і фінансування загального фонду держбюджету.
Про це повідомила прес-служба Мінфіну: «Новий випуск є випуском облігацій зовнішньої державної позики на основну суму 3 млрд доларів США з кінцевим строком погашення 25 вересня 2032 року чотирма рівними частинами: 25 березня 2031 року, 25 вересня 2031 року, 25 березня 2032 року та 25 вересня 2032 року. На облігації нараховуватимуться проценти за ставкою 7,375% річних. Новому випуску буде присвоєний рейтинг не нижче B- рейтинговим агентством «Standard&Poor’s» та B- рейтинговим агентством «Fitch». Очікується, що розрахунки за новим випуском відбудуться 25 вересня 2017 року. Із метою зменшення пікового навантаження на державний бюджет з погашення державного боргу в 2019-2020 роках частина надходжень від нового випуску облігацій буде використана Україною для здійснення обміну/викупу облігацій з погашенням у 2019 та 2020 роках. Решта надходжень від нового випуску буде використана для фінансування загального фонду державного бюджету».
Нагадуємо: євробонди – це облігації, випущені в іноземній валюті, що розміщуються серед зарубіжних інвесторів. В основному позичальниками, що випускають євробонди, виступають уряди, корпорації, міжнародні організації, зацікавлені в одержанні коштів на тривалий термін (від 7 до 40 років). Розміщуються євробонди інвестиційними та комерційними банками. Вони є одним з найнадійніших фінансових інструментів. Тому основними їхніми покупцями є інституційні інвестори: страхові та пенсійні фонди, інвестиційні компанії.
Добавить комментарий