У Великобританії акулу, що врізалася в дах будинку, можуть визнати пам’яткою історії

У Великобританії акулу, що врізалася в дах будинку, можуть визнати пам’яткою історії Акулу, що врізалася в дах будинку в Оксфорді, можуть визнати пам’яткою історії.
Туристи вже понад 30 років спеціально приїжджають до міста, щоб побачити інсталяцію, яка знаходиться на даху одного з місцевих будинків. Автором статуї акули, виготовленої зі скловолокна, є митець Джон Баклі. Він створив її 1986 році на знак протесту проти американських бомбардувань в Лівії. Відразу ж після її встановлення місцева влада вжила заходів для її усунення. Доля акули була майже вирішена, коли втрутився тодішній міністр охорони навколишнього середовища Майкл Хезелтайн, який запропонував зберегти незвичайний пам’ятник. Від цього часу статую відвідали десятки тисяч людей.
Британські медіа повідомили, що на початку наступного року місцева влада знову буде дебатувати над майбутнім акули. Цілком можливе, що їй нададуть статус пам’ятника. Це означає, що будь-які ремонтні роботи або можливе усунення, треба буде узгоджувати з відповідними пам’яткоохоронними органами.
Довжина акули – 8 м і вона важить майже 200 кг.
Добавить комментарий