Ексгумація останків Сальвадора Далі прояснила спірне питання батьківства художника

Ексгумація останків Сальвадора Далі прояснила спірне питання батьківства художника Іспанка Марія Пілар Абель Мартінес, яка упродовж десяти років доводила свою спорідненість з Сальвадором Далі, насправді не є дочкою відомого художника.
«Про це стало відомо за результатами проведеного ДНК-тесту» - заявило іспанське видання «La Vanguardia»: «За підсумками ексгумації, проведеної 20 липня за рішенням суду на користь іспанки, було проведено ДНК-тест, який встановив, що художник не є батьком Марії Пілар Абель».
Марія Пілар Абель Мартінес заявляла, що у 1955 році у Далі трапився роман з її матір’ю Антонією. На той час художник перебував у шлюбі з Оленою Дьяконовою, і дітей пара не мала. Мартінес стверджує, що про спорідненість з художником дізналася від матері і бабусі по батьківській лінії. Вона навела слова своєї бабусі в бесіді з журналістами газети «El Mundo»: «Я тебе дуже люблю, але я знаю, що ти не дочка мого сина. Більш того, я знаю, хто твій батько – це Сальвадор Далі».
Іспанці через суд вдалося домогтися ексгумації останків Сальвадора Далі. Процедура відбулася на території його Театру-музею 20 липня.
Добавить комментарий