Білл Гейтс придбав у Аризоні землю для створення міста майбутнього

Білл Гейтс придбав у Аризоні землю для створення міста майбутнього Один із засновників «Microsoft» Білл Гейтс придбав за $80 млн велику ділянку землі поруч зі столицею штату Аризона – Фінікс.
Це пустельне місце в майбутньому має перетворитися на технологічне місто майбутнього. Площа відведеної під будівництво «розумного міста» ділянки становить приблизно 10 тис. га. Поруч пролягає автомобільна дорога, яка з’єднує Фінікс із Лас-Вегасом.
У прес-релізі, поширеному інвестиційною групою «Belmont Partners», йдеться, що Бельмонт побудує далекоглядне співтовариство з комунікаціями та інфраструктурою, що використовує передові технології, які працюють на базі високошвидкісних цифрових мереж, дата-центрів, нових виробничих технологій і моделей дистрибуції, автономного транспорту і автономних логістичних вузлів.
Згідно з документацією «Belmont Partners», приблизно 1,5 тис. га землі відведено під будівництво офісних, комерційних і торговельних будівель. Ще 190 га відведено під школи. Крім того, на території планується побудувати близько 80 тис. житлових будинків. Коли почнеться будівництво, на жаль, наразі не відомо.
Добавить комментарий