Дубаї назвали найкращим містом з сучасною архітектурою

Дубаї назвали найкращим містом з сучасною архітектурою Дубаї увійшли в рейтинг мегаполісів як найкраще місто з сучасною архітектурою.
Дубаї стали лідером ще одного міжнародного рейтингу. Цього разу місто завоювало титул кращого мегаполісу з сучасною архітектурою. Рейтинг «20 кращих міст світу за версією любителів архітектури» склав журнал про подорожі «Conde Nast Traveller». Міжнародне видання пояснило, що візуальний дизайн міста може переміщати людей у часі й «приземляти» в дуже особливому місці, що може бути пов’язано як з міським плануванням, так і з адаптацією до культурних рухів. Дубай був описаний, як дім для сучасної архітектури. За останні 10 років ландшафт Дубаю сильно трансформувався. Він став домівкою для найвищого хмарочоса світу «Burj Khalifa», культового готелю «Burj al Arab» і рукотворного архіпелагу, що відтворює карту світу, Дубай привернув увагу таких великих архітекторів сучасності, як Заха Хадід і Рем Колхас.
У топ-20 кращих міст світу також увійшли: Майамі – з арт-деко, Бразиліа – з футуризмом, Афіни – з класикою, Рим – з бароко, Флоренція – з архітектурою епохи Ренесанс.
Добавить комментарий