Себастьян Курц : Ми – серце Європи

Себастьян Курц : Ми – серце Європи Австрія буде сприяти розвитку співробітництва Східної Європи і Західної. Про це заявив канцлер країни Себастьян Курц за підсумками зустрічі з главою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером в Брюсселі.
Про таке написав в Twitter Австрійської народної партії, Себастьян Курц: «Австрія розташована в серці Європи. Ми хочемо стати будівельниками мостів між Сходом і Заходом, розвивати співпрацю. Я радію нашій майбутній роботі в наступні роки. Австрія – проєвропейська країна, яка хоче брати активну участь в побудові Європи. Відень приділить особливу увагу боротьбі з європейською проблемою, яка стосується нелегальною міграцією в ЄС».
Новий австрійський уряд, який приступив до своїх обов’язків 18 грудня, складається з консервативної Австрійської народної партії і правої Австрійської партії свободи.
Нагадуємо: глава МЗС України Павло Клімкін був одним із перших європейських міністрів закордонних справ, які отримали телефонний дзвінок від новопризначеного міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайссль, яка очолила відомство за квотою правої Партії свободи.
Добавить комментарий