4 людей загинули, 30 поранені внаслідок буревіїв у Польщі

4 людей загинули, 30 поранені внаслідок буревіїв у Польщі Четверо людей загинули, близько 30 отримали поранення внаслідок буревіїв у ніч на суботу в Куявсько-Поморському і Поморському воєводствах Польщі.
Про це повідомляє «RMF24»: «Серед загиблих – двоє дітей 13 і 14 років, які брали участь у таборі для харцерів (аналог скаутів) у місті Сушек. 21 особа в таборі поранена. Загалом рятувальники евакуювали 150 осіб. У Поморському воєводстві загинули двоє людей - жінка, на чий будинок впало повалене сильним вітром дерево, і молодий чоловік, на чий намет також упало повалене дерево. Буревій протягом ночі повалив тисячі дерев і зірвав сотні дахів на будинках у північних польських воєводствах. Крім того, повалені дерева унеможливлюють проїзд дорогами. Знеструмленими залишаються будинки сотень тисяч людей».
Потужні буревії у ніч на 10 серпня залишили 180 тисяч будинків у Польщі без світла, одна людина загинула.Буря вирувала і в інших польських воєводствах. Загалом по всій країні екстреним службам станом на ранок довелося надавати допомогу близько 6 тисяч разів.
Добавить комментарий