Про теракти у Лондоні. Загиблі та поранені

Про теракти у Лондоні. Загиблі та поранені Наїзд фургона на Лондонському мосту і напад з ножем на ринку в Боро у Великій Британії поліція назвала терактами.
Трагедія сталася 3 червня. Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей назвала серію інцидентів у центрі Лондона «потенційним актом тероризму». Поліція розшукувала трьох підозрюваних у зв’язку з інцидентом на Лондонському мосту. У Скотланд Ярді також заявили про те, що небезпека зберігається і поліція присутня на місцях інцидентів.
Фургон їхав з приблизною швидкістю 80 км/год, за його кермом був чоловік. Внаслідок події рух по Лондонському мосту перекрили в обох напрямках, в район події виїхали близько десятка поліцейських машин. Кореспондент британської служби новин BBC повідомила, що поліція затримала якогось чоловіка, якого вели в наручниках і без сорочки. Пізніше стало відомо, що поліція прочісує річку Темзу, так як деякі постраждалі могли впасти з моста. Одна з постраждалих повідомила, що втратила з поля зору двох людей, що знаходилися поруч з нею під час наїзду. «Вони були поруч з краєм моста. Мабуть, їх могли зіштовхнути», – сказала вона.
У департаменті транспорту Лондона повідомили, що станції метро «London Bridge» і «Bank» закриті на вимогу поліції, поїзди прямують без зупинок. Другий теракт в Лондоні стався на міському ринку в районі Боро. Управління поліції Лондона повідомило про напад невідомого з ножем на відвідувачів ринку. «Поліцейські виїхали на місце події на ринку Боро, де, за повідомленнями, стався напад з ножем», – повідомив представник поліції Лондона, - «Дані інциденти кваліфіковані як терористичні акти».
Втім, поліція повідомила про третю надзвичайну подію в Лондоні – в районі Воксхолл, приблизно в 3 кілометрах на північний захід від Лондонського мосту. Однак, цю подію поліція не кваліфікувала як теракт, і не повязувала її з іншими подіями. «Відбулися три окремих інциденти, є постраждалі. Терористична активність не виключається. Все, що відбулося розслідується», – повідомило високопоставлене джерело в Скотланд-Ярді.
Президент США Дональд Трамп на своїй сторінці в Twitter заявив, що Сполучені Штати Америки готові надати допомогу Лондону і Великобританії в зв’язку з терактами в столиці Об’єднаного Королівства. «США зроблять все можливе, щоб допомогти Лондону і Об’єднаному королівству. Ми з вами! Нехай береже вас Господь!», – написав Трамп.
Взагалі, під час двох терактів у Лондоні – на Лондонському мосту і на ринку Боро-маркет – загинуло щонайменше 6 людей, 20 було поранено. Про таке заявив Скотланд-Ярд.
Пізніше з’явилася інформація з офіційних правоохоронних джерел про те, що підозрюваних було троє і всі вони вбиті поліцейськими. На всіх підозрюваних були муляжі поясів смертників, які не містили вибухових речовин і не становили реальної загрози. Про особи терористів нічого невідомо. Жодна терористична організація поки не взяла на себе відповідальність за теракти.
Служба швидкої допомоги Лондона заявила про наслідки терактів: «Ми госпіталізували 48 пацієнтів до п’яти лікарень по всьому Лондону та допомогли декільком постраждалим із незначними ушкодженнями на місці. Поліція підтвердила, що, на жаль, шестеро осіб загинули на місці події. На місце нападів для допомоги постраждалим було скеровано понад 80 медиків».
Французький лідер Еммануель Макрон висловив співчуття постраждалим та їхнім близьким, додавши: «Перед обличчям цієї нової трагедії Франція більше ніж будь-коли на боці Великої Британії».
podavitelnhab
Добрый день!

Мы производим спец. технику для спецслужб! Никакого КИТАЯ!
Мы разработали бесшумный подавитель диктофонов - http://www.podavitel-dictafonov.ru/podavitel_dictofon.php

Наши приборы:
1. Неслышимое подавление любых диктофонов - до 20 метров!
2. Подавление 10 частот связи: сотовая связь, интернет, навигация и так далее - до 50 метров!
3. Защите от прослушивания ваших помещений - мы заглушим любое прослушивающее устройство!
4. Защита Вашего помещения от лазерных микрофонов, считывающих информацию с окон.
5. Оборудование закамуфлировано, и ваш собеседник ничего не сможет заподозрить!

Предлагаем совместный бизнес по продаже нашего оборудования! Скидки до 50%!

  • Нравится
  • 0
kontactuqbn
Доброго времени суток!

Разошлём ваши предложения через контактные-формы сайтов предприятий Российской Федерации и СНГ.
Предлагаем рассылку ваших сообщений через формы-контактов сайтов организаций по любым странам мира на всех языках.
Ваше коммерческое предложение приходит на контактный адрес электронной почты фирмы сто % в папку inbox!
http://kontakt-forma.cn

Тест:
Двадцать тысяч сообщений по России на ваш электронный адрес - тысяча руб.
Двадцать тысяч сообщений по зарубежным зонам на ваш электронный адрес - 20 $.
От вас требуется почтовый ящик, заголовок и текст письма.
Вы можете заказать неограниченное количество тестов исходя из выше приведённого расчёта.

Цены:
Хит продаж! Организации и Предприятия РФ - 3012045 форм обратной связи - 5000 рублей за 1млн.
Новые организации Российской Федерации зарегистрированные в 2016-2017 году- 5000 руб.
Хит продаж! Украина 565830 доменов - 5000 руб.
Хит продаж! 55089093 сайтов 28 стран Европейского союза — 78000 руб
Хит продаж! Доменная зона .com 124228147 sites commercial - 125000 руб
Top: 1355847 лучших сайтов из всех стран мира - 5000 руб.
Топ: 16821856 самых посещаемых сайтов мира - 10000 руб.
Рассылки по зарубежным контакт-формам всех доменных зон мира/стран.

P/S
Пожалуйста не отвечайте на это письмо со своего электронного ящика, так как оно создано автоматически и не дойдёт до нас!
Используйте для связи почту: kontakty-forma@seznam.cz или контакт-форму:http://kontakt-forma.cn/%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%bd%d0%b
0%d1%8f-%d1%81%d0%b2%d1%8f%d0%b7%d1%8c/

Базы:
Организации и Предприятия из сервисов Яндекс и Гугл карт собранные по Общероссийскому классификатору объектов административно-территориального деления: 966 гор., 42187/108072 крупных/мелких населённых пунктов России.
Организации Российской Федерации из: YP, 2GIS, Ros-bis, Актинфо, Allinform, Btk-online,Bigphonebook, МБТГ, Где то место, Гдебиз, Е-адрес, B2B-russia, Zakazrf, Sam5, Фолиант, Ярмэп, Топплан, Tel09, Справочник-09, ЕГТС, СПР, Интервеб.спб, Московфирма, EGRUL, Дата.мос, Мосгид, Мск.справкер и др.
Базы ВОЙС доменов всех стран мира.
Вы можете приобрести базы WHOIS отдельно от рассылки по запросу.

  • Нравится
  • 0
Добавить комментарий