Росія збирається вислати п’ятьох молдовських дипломатів

Росія збирається вислати п’ятьох молдовських дипломатів МЗС Росії заявило, що п’ятьох дипломатів Молдови буде вислано у відповідь на аналогічні заходи щодо російських колег.
Про це повідомляє прес-реліз МЗС РФ: «Російське зовнішньополітичне відомство 31 травня викликало представника посольства Молдови в Москві, де йому була вручена відповідна нота. У ній зазначено, що п’ятеро співробітників молдавської дипмісії оголошені персонами нон-грата. Вони повинні покинути РФ протягом трьох днів».
29 травня п’ятьох дипломатів посольства Росії в Молдові оголосили персонами нон-грата, їм наказано залишити країну протягом 24 годин. Президент країни Ігор Додон назвав висилку дипломатів «обурливим жестом щодо посольства Росії в Республіці Молдова», а прем’єр-міністр Павло Філіп пояснив, що рішення було прийнято на підставі інформації від молдавських спецслужб. Сам Додон заявив, що скличе Раду безпеки країни і вимагатиме звіту від директора служби інформації та безпеки Міхайя Балана та міністра закордонних справ Андрія Галбура через видворення з країни п’яти російських дипломатів.
Добавить комментарий