Поліція затримала молодшого брата смертника із Манчестера

Поліція затримала молодшого брата смертника із Манчестера У Тріполі заарештували молодшого брата смертника, що влаштував теракт у британському Манчестері, внаслідок якого загинуло 22 особи та більш як 100 зазнали поранень.
Про це повідомила «Reuters»: «Спеціальна сила стримування (спецслужба МВД Лівії), відома як RADA, затримала Хашема Абеді, 1997 року народження, у вівторок ввечері. Молодика підозрюють у зв’язках з «Ісламською державою». Агентство AFP повідомляє про затримання п’ятого підозрюваного у причетності до теракту у Манчестері. Однак не уточнюється, чи йдеться про молодшого Абеді.
Нагадуємо: вибух бомби стався під час концерту американської виконавиці Аріани Гранде в Манчестері. В результаті теракту загинули 22 людини, постраждало близько 120 осіб. За останніми даними, постраждали 12 дітей віком до 16 років. Серед загиблих – двоє поляків. «Ісламська держава» взяло на себе відповідальність за напад. У скоєнні теракту підозрюється 22-річний британець лівійського походження Салман Абеді.
Добавить комментарий