Доктрину «русского мира» придумав не Путін, а патріарх Кирило

Доктрину «русского мира» придумав не Путін, а патріарх Кирило У Москві ніхто не приховує, що вони розглядають Російську православну церкву та її екзархат в Україні, який «камуфлюється» під Українську православну церкву Московського патріархату, як інструмент впливу на ситуацію в Україні.

Про таке в ефірі політичного ток-шоу «Народ проти« на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Олег Медведєв.
Гість ток-шоу нагадав, що Петро Порошенко у 2014 році, коли ще був кандидатом на пост очільника держави, обіцяв, що боротиметься за створення в Україні помісної православної церкви. І це питання, наголосив Олег Медведєв, насамперед стосується стосується безпеки нашої країни.

«Це питання – не церковне, це питання державної безпеки України, бо є країна-агресор РФ. Частиною країни-агресора є Російська православна церква. Українська православна церква Московського патріархату є підрозділом цієї церкви», – заявив політтехнолог.
Олег Медведєв зауважив, що у Москві ніхто і не приховує, що вони розглядають Російську православну церкву та її екзархат в Україні, який «камуфлюється» під Українську православну церкву Московського патріархату, як інструмент впливу на ситуацію в Україні.

«Ми всі чули про доктрину «русского мира». Її придумав не Путін, а патріарх Кирило, коли він ще був не патріархом, а керівником відділу зовнішніх відносин РПЦ. Це спосіб заперечення нашої ідентичності, нашої незалежності та взагалі нашого права на окреме існування як держави, як народу», – заявив політтехнолог.

Нагадуємо: 29 листопада архиєрейський синод Вселенського Патріархату підготував проект статуту Української церкви. Президент України Петро Порошенко заявив, що Російська Федерація вчинила провокацію на морі, щоб зірвати синод Вселенського Патріархату в Стамбулі.
Добавить комментарий