Еммануель Макрон: Ми знаємо, хто розв’язав цю війну

Еммануель Макрон: Ми знаємо, хто розв’язав цю війну Президент Франції Еммануель Макрон на спільному брифінгу з Президентом України Петром Порошенко заявив, що агресія на Донбасі походить з Росії.
«Ми маємо декілька місяців, щоб в рамках цих угод (Мінських угод – ред.) досягти успіху», – сказав Макрон. – «Я поки не бачив кращих пропозицій, ніж Мінські домовленості. Те, що ситуація зараз не розвивається – це те, що з обох сторін є певне нерозуміння, непорозуміння і знову ж таки є невиконання того, що передбачено Мінськими угодами. Ситуація незадовільна. Прогрес може відбутися, якщо всі до цього докладуть зусиль. Але треба зрозуміти, агресія походить з Росії, тобто агресором є не Україна. Також ми визнаємо анексію Криму, що вона є незаконною. Ми знаємо хто розв’язав цю війну. З ситуації потрібен вихід у рамках досягнутих домовленостей».
Нагадуємо: президент Франції на спільній прес-конференції з Президентом України у Парижі зазначив, що королева Анна Ярославна належить спільній історії Франції і України.
Добавить комментарий