Євросоюз в кінці липня продовжить санкції проти Росії

Євросоюз в кінці липня продовжить санкції проти Росії Європейський Союз має намір продовжити економічні санкції відносно Російської Федерації після закінчення строку їх закінчення – в кінці липня 2017 року.
Таке написало авторитетне німецьке інформаційне агентство «Reuters»: «Брюссель продовжить тиск на Москву, користуючись негативним ставленням нової адміністрації США Дональда Трампа до політики Кремля щодо України. Чиновники стверджують, що продовження санкцій проти Росії фактично вирішене. Єдиний момент, який може перешкодити єдності ЄС, це несподівана перемога націоналістки Ле Пен на виборах президента Франції, яка є прямою креатурою Кремля. У числі прихильників продовження санкцій відносно Москви називають Польщу, країни Балтії та Швецію. Втім, після Brexit заклики даних держав стали менш переконливі. Між тим, такі країни як Греція, Кіпр, Угорщина, Італія, Іспанія і Болгарія підтримують санкції в дещо меншій мірі. Вони вважають, що санкції так і не змінили поведінки Москви щодо України».
Нагадуємо: держсекретар США Рекс Тіллерсон чітко заявив - поки Росія не забереться з Криму і Донбасу, скасування санкцій чекати не варто.
Добавить комментарий