У Житомирі оголосили конкурс на посаду керівника ТТУ

У Житомирі оголосили конкурс на посаду керівника ТТУ «Житомирська міська рада оголосила конкурс і шукає нового керівника для КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» - написали на сайті Житомирської мерії. От тепер почнеться боротьба «кажанів» з «упирями»! Комунальне підприємство має на балансі два величезних шматка території, потужну ремонтно – виробничу базу, щоденну виручку та величезні дотації від держави. Городяни пам’ятають, як кілька мерів Житомира, один за одним намагалися «вирішити» питання з площадкою ТТУ біля нічного клубу «Каньйон». Скільки було бажаючих орендувати, викупити цю величезну територію, яка запекла боротьба йшла за керівництво комунальним підприємством.
Останній керівник ТТУ Олег Таможський був призначений 1 жовтня 2013 року на посаду «рулєвого» розпорядженням екс-мера Володимира Дебоя і запам’ятався городянам лише депресивним виразом обличчя та постійними звинуваченнями у перевищенні службових повноважень у його адресу. Підприємство не «підняв», тролейбуси разом із паном Сухомлиним закупав за скажені гроші і в жалюгідному стані, борги по зарплаті накопичував, з приватними перевізниками у «війни» не вступав. Ще були догани за погану роботу маршруту № 5-А та непогоджені з міською радою дії. Одним словом, користі від такого керівництва було, як від застарілого простатиту…
Якщо бути послідовним і згадати «свіжі» призначення на керівництво обласного Держгеокадастру та ДФС, то лише Борис Соломонович Розенблат у змозі запропонувати «вдалу» та «потужну» кандидатуру на посаду керівника ЖТТУ, від якої у городян з часом зведе зуби.
Добавить комментарий