Губернатор ігнорує загиблих героїв?

Губернатор  ігнорує загиблих героїв? 23 серпня, на святкуванні Дня Державного прапору, у Новограді-Волинському відкрили пам’ятний знак загиблим бійцям АТО. Місто, де базується героїчна 30-та окрема механізована бригада, зібрало сотні людей. Були сльози, схвильовані зустрічи, палки виступи та багато чого іншого. Не було лише обласних високо посадовців, представників обласної ради та правлячої партії. По всім ознакам, для політиків це не є святом, «інформаційним приводом», «вагомою акцією». Рідним загиблих посмертні нагороди …передали.
Як приклад: на відміну від житомирських «упирів», голова Волинської ОДА Володимир Гунчик вручав нагороди, стоячи на колінах.
Житомирські можновладці не з’явилися на відкритті пам’ятника загиблим воїнам АТО, не було жодного повідомлення про цей захід на офіційних сайтах Житомирської ОДА, Новоград-Волинської РДА та міськради. Представники обласної влади та генштабу відверто проігнорували відкриття пам’ятного знаку тим, хто в перших рядах мужньо загинув на фронті.
Бо ж, чиновники ведуть вкрай напружену боротьбу, лобіюючи інтереси Бориса Розенблата, пропихуючи його людей на ключові посади. Чи до загиблих героїв їм сьогодні, коли треба було «допомогти» Максиму Глушаниці та зберегти власні сідниці у владних кріслах?
…вбережи мене Боже від таких друзів! З ворогами я сам розберуся….
Добавить комментарий