ГЕС у Житомирі чи наступна авантюра чиновника Сухомлина?

ГЕС у Житомирі чи наступна авантюра чиновника Сухомлина? Сергій Сухомлин активно лобіює будівництво ГЕС у Житомирі. Все даремно. Чому місцеві депутати вже вкотре не голосують за рішення на користь першого зама мера? Може справа у конкуренції? Може якась група депутатів лобіює власні інтереси? Адже ГЕС не тільки стане в пригоді місту, а й здешевить використану городянами електроенергію. То чому прагнення першого заступника мера Житомира, майбутнього кандидата на крісло міського голови не викликає довіру у депутатів?
Нажаль, проблема ось у якій площині. Сергій Іванович, як завжди, злигався з не досить прозорою комерційною структурою під назвою ТОВ «Свободна єнергія». Ось деякі факти:
- на сайті Житомирської міськради, крім проекту рішення Сухомлина, жодного документа щодо ТОВ «Свободна енергія»
- не дотримано юридичну процедуру оприлюднення документів
- на першому засіданні профільної комісії, крім проекту, не надано жодного документу
- в оргкомітеті міськради, крім проекту рішення, більше ні одного папірця
- у мережі Інтернет, щодо ринку подібних кампаній, жодної згадки щодо ТОВ «Свободна єнергія».
- засновники ТОВ «Свободна єнергія» - невідомі
- засновники партнера ТОВ «Свободна єнергія», компанії «Новапроммонтаж» теж невідомі
- ствердження представників компанії «Новапроммонтаж» про те, що вони в Хмельницькій області звели 10 ГЕС – не відповідає реаліям
- Хмельницька ОДА нічого не знає про діяльність вищезгаданих компаній
- згідно чинного законодавства, для будівництва ГЕС на території України кошти виділяються на великий проміжок часу у вигляді кредитів в межах Кіотського протоколу (Україна – його член з 2004 року)
- відсутній конкурс інвесторів
- жодних пропозицій щодо будівництва ГЕС до комунальних підприємств міста
- зацікавленість у вирішенні будівництва ГЕС компанією ТОВ «Свободна єнергія» нардепа Бориса Розенблата (його немотивована присутність на сесії міськради під час обговорення цього питання)
Погодьтеся, дуже багато дивних моментів і незрозумілостей. Дуже схоже, що Сергій Сухомлин намагається затягнути міську раду у наступну авантюру з «душком». Якщо «ні», то як пояснити вищезгадані моменти?! Хороший мер «світить» нашому Житомиру!
Добавить комментарий