Житомирські «свободівці» на варті духовності

Житомирські «свободівці» на варті  духовності Житомирські «свободівці» сьогодні твердо стоять на варті духовних «скрєп» городян. Днями вони вирішили перевірити чутки про підкуп виборців на користь Любові Цимбалюк. Мовляв, її харцизяки роздають благодійну допомогу у приміщенні готелю «Житомир» малозабезпеченим людям у вигляді одягу, харчів та іншого, що надходить з-за кордону. Чутки ці наполегливо розпускають по Житомиру дуполизи мабутнього суперника Цимбалюк на жовтневих виборах з дивно абревіатурою «СІСя», який всіма силами намагається забруднити конкурентку.
Заступник голови обласної організації ВО «Свобода» Марія Моісеєнко відкрила партійну «месу» словами: «До нас звернулася жіночка, що тут дають пакети з іноземним рисом, милом, якимись речами і просять голосувати за Любов Цимбалюк... О 9 ранку вона підійшла сюди, зайняла чергу, отримала рис, мило, якісь речі, заяву, де вони говорили, що це фонд саме Любові Володимирівни Цимбалюк, вона надає допомогу всім-всім, щоб передавали рідним, друзям, хто бажає отримати допомогу і таким чином віддати свій голос за Любов Володимирівну... ».
У благодійному фонді фантазії свободівців вважають провокацією, а заяви, які просять писати на ім’я Цимбалюк, потрібні для звітності перед податковою. Волонтери вважають звинувачення у підкупі абсурдними, оскільки Цимбалюк ще не висунула свою кандидатуру для участі у виборах.
Що ж стосується «харцизяк» пані Цимбалюк, то вони знаходяться у веселому настрої і по чуткам не проти допомогти харчами не тільки пану пенсіонерам, а й навіть самому Олегу Тягнибоку. Тільки їм треба мати при собі «паспорт та ідентифікаційний код». Для звітності перед фіскальними органами….
Добавить комментарий