Олігарху Сергію Сухомлину сподобався ресторан «Смоленськ»?!

Олігарху Сергію Сухомлину сподобався ресторан «Смоленськ»?! Нещодавно у місцевих ЗМІ з’явилась інформація про те, що ресторан «Смоленськ» у центрі Житомира вже викуплено групою підприємців. На місцевому телебаченні заступник міського голови Сергій Сухомлин заявив: «Ряд приватних осіб придбали його за 7 млн. грн (нині це 280 тис. доларів) і зробили це, бо дешево продавався. Обє'кт був в заставі у банка. Чому я про це знаю, тому що я спілкувався з цими людьми. Сума для бюджета не велика. Але напередодні запровадження програми «Електронне місто», це приміщення можна було б розглянути під організацію Єдиного центру по наданню адмінпослуг. Ми дізнавались суму, щоб закласти в бюджет кошти для цього приміщення. Чому місто відразу не викупило приміщення, адже тепер власник може продати його дорожче? Зараз поки питання про покупку не стоїть, бо власник не знає, що з ним робити. Думає відкрити розважальний центр чи щось інше. Ми бачимо, що там відбувається якийсь ремонт і поки на цьому все».
Ще у 2008 році депутати звернулися до правоохоронних органів щодо продажу приміщення ресторану «Смоленськ». Ресторан продали по вартості 2005 року - за 5 млн. грн (1 млн. доларів. Сьогодні – це 25 млн. гривень). Народні обранці дуже переймалися цією сумнівною угодою – мовляв, бюджет міста втратив «де факто» 15 мільйонів гривень.
Верховний Суд України (19 серпня 2008 р.) задовольнив касаційну скаргу Генпрокуратури України і підтримав позицію прокуратури області щодо позову АТЗТ «Агробудкомплект» до районного Фонду Держмайна України в Житомирській області. Судові рішення, що визначали занижену ціну «Смоленська» було відмінено, а справу направлено на новий розгляд до Господарчого суду Житомирської області. Втім, справа виявилася із «сморідом» і … дорогою. У 2011 році один з банків забрав «Смоленськ» за борги.
Сьогодні, перед місцевими виборами, Сергія Сухомлина, схоже, почала хвилювати доля «ласих шматків». І це зрозуміло. Як для нього закінчиться передвиборча кампанія – невідомо. Бізнес повністю залежить від соціально- політичної ситуації в місті, а саме тому Сергій Сухомлин, форсуючи події, «розкладає яйця у сотні кошиків».
Тож, надії на те, що він у якості мера буде перейматися проблемами городян, немає. Цинічний бізнесмен відкинув в бік емоції та жалість, в його голові клацають тисячі доларів та лише вигідні йому угоди. Чиновника не цікавлять долі інженера Гундиченко - Кнурова з Крошні чи вчительки Щелутченко з Богунії. Не тіш себе ілюзіями, мій дорогий житомирянин! Ти у цьому «кіно» не знімаєшся.
Добавить комментарий