Прокуратура «відхрещується» від дзвінків посадовцям та підприємцям Житомирщини з вимогою грошей

Прокуратура «відхрещується» від дзвінків посадовцям та підприємцям Житомирщини з вимогою грошей Останнім часом у Житомирській області активізувалося телефонне шахрайство: невідомі від імені прокуратури вимагають у посадовців та підприємців перерахування коштів для вирішення своїх проблем.

Про це 2 жовтня повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області з посиланням на Бердичівську місцеву прокуратуру.

«Зловмисники, називаючи себе керівниками органів прокуратури, телефонують до посадових осіб органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств організацій та вимагають грошових коштів на вирішення нагальних потреб. Так, у вівторок, 2 жовтня 2018 року, лише у першій половині дня до Бердичівської місцевої прокуратури поскаржилися сім осіб (серед них приватні підприємці та працівники державних установ), які одержали такі телефонні вимоги. Зокрема, вони повідомили, що шахраї, від імені посадової особи Бердичівської місцевої прокуратури, телефонували їм з номеру 066-437-54-65 та вимагали надання матеріальної допомоги, називаючи реквізити платіжних документів для перерахування різних сум грошей», - поінформувала прес-служба.

За попередніми даними, дзвінки здійснювалися із окупованої території Луганської області.

«У зв’язку з цим Бердичівська місцева прокуратура звертається до громадськості, суб’єктів господарювання, керівників органів державної влади та місцевого самоврядування бути обачними, не піддаватися на провокації, а в разі отримання інформації щодо таких пропозицій, вчинення протиправних дій від імені працівників органів прокуратури області, негайно інформувати місцеву прокуратуру за телефоном (04143) 2-22-03 або відповідний підрозділ Національної поліції за номером телефону 102», - повідомляє прокуратура і нагадує: за вказані протиправні дії передбачена кримінальна відповідальність згідно ст.190 КК України (шахрайство).
Добавить комментарий