Для медзакладів Житомирської області купили два електромобілі «Nissan» за 1 млн грн

Для медзакладів Житомирської області купили два електромобілі «Nissan» за 1 млн грн Комунальна установа «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів» Житомирської обласної ради придбала два електромобілі «Nissan Leaf» майже за 1 млн грн.

Про це йдеться в оголошенні про завершення процедури закупівлі на сайті «ProZorro»: «Легкові автомобілі були придбані шляхом проведення переговорної процедури закупівлі, оскільки попередні відкриті торги двічі відмінялися через відсутність учасників аукціону».

Відтак, зазначені електромобілі були придбані у одного учасника – ТОВ «ЛЕДІС+» (м. Житомир).
20 вересня 2018 року Комунальна установа «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів» уклала договір з продавцем про купівлю двох автомобілів марки «Nissan Leaf», 2015 року випуску, за 1 млн грн. Однак уже 27 вересня між учасниками торгів була підписана додаткова угода, якою знижено вартість придбання на 34 тис 480 грн. Таким чином, два електромобілі були куплені комунальною установою Житомирської облради за 965 тис 520 грн. У документації також зазначається, що джерелом фінансування є кошти обласного бюджету.

Слід згадати, що рішення щодо придбання двох електромобілів – є непродуманим і непрактичним. Ви задавалися питанням – скільки коштує батарея для такого авто і скільки вона «проходить»? На скільки вистачить одного заряду в місті, де постійні пробки, непрацюючі світлофори, розбиті дороги та практична відсутність дорожньої поліції? Скільки буде упродовж робочого дня заряджатися батарея цього авто? Коли Житомир замете снігом і кучугури будуть в зріст цього авто (адже і в цю зиму ніхто сніг вбирати не буде), то наскільки вистачить цієї батареї?

І саме головне. Що то за звір такий - ТОВ «ЛЕДІС+» (м. Житомир), у якого державною обласною установою були придбані ці два електромобілі, пане губернаторе Ігоре Гундич? Шукаємо по всім базам даних і починаємо дивуватися. В базі даних «Opendatabot» - сервісі моніторінгу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів значаться такі дані: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕДІС+". Код: 41653039 Адреса: 10029, Житомирська обл., місто Житомир, Богунський район, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 55Б. Директор: Загурська Галина Вікторівна. Стан: зареєстровано. Основний вид діяльності: 82.19 Фотокопіювання, підготування документів та інша спеціалізована допоміжна офісна діяльність. Власники на 21.09.2018: Загурська Галина Вікторівна , внесок - 1 000 грн, 100%. Платник ПДВ. Номер свідоцтва — 416530306254, станом на: 01.10.2018.
Ігоре Петровичу, оце так дивина! Державна установа закуповує авто у ТОВ, основний вид діяльності якого «Фотокопіювання, підготування документів та інша спеціалізована допоміжна офісна діяльність». А внесок – всього 1000 грн. І директор – Загурська Галина Вікторівна.

В цій історії мене особисто багато що здивувало. Багато дивних моментів. А як на вас? Залишається лише сподіватися, що придбані авто – абсолютно нові і без пробігу. Бо ж заплачені кошти з обласного бюджету перевищують 17 тисяч доларів за одне авто. А це більше ціни навіть нового «Nissan Leaf» в київському автосалоні випуску 2015 року.

Віктор Ковальчук
Добавить комментарий