Врятувати рядового Мошківського! Чи допоможе Борислав Розенблат та Павло Дзюблик помираючому українському бійцю?

Врятувати рядового Мошківського! Чи допоможе Борислав Розенблат та Павло Дзюблик помираючому українському бійцю? 31-річному учаснику АТО, житомирянину Євгенію, необхідна операція з пересадки серця.

Український військовий нині постійно перебуває у ліжку. Мама-пенсіонерка Катерина Мошківська клопочеться збором коштів на операцію для сина, адже для сім’ї це непідйомна сума – необхідно 130 тис. доларів США.

«Мобілізували мого сина весною 2015 року. Служив у 24-ій окремій механізованій бригаді. Повернувся додому влітку 2016-го. Став на облік у військкоматі і відразу влаштувався на роботу. Однак постійно скаржився на біль у грудній клітці. Казав: «У мене болить душа». Я запитувала: «Чому, сину, болить?». «За хлопцями…», – відповідав. Вмовила його звернутися до лікаря. УЗД показало, що у нього проблеми з серцем: дуже низька фракція викиду. Лікувалися. Згодом я помітила, що шкіра у нього набула синюватого відтінку. В травні цього року виявилося, що фракція викиду серця почала різко падати – аж до 22% (норма фракції викиду серця становить 55-70 % – ред.). Лежав у госпіталі, в лікарні. Лікарі сказали, що необхідно робити пересадку серця. Без цього не обійтися. Зараз мій син перебуває вдома, на таблетках, постійно лежить, з ліжка – нікуди, майже не їсть», – розповіла мама бійця. Про це писали житомирські ЗМІ.

У ДУ «Інститут серця МОЗ України» Євгенію встановили діагноз «дилатаційна кардіоміопатія». «Лише на пересадку серця необхідно 130 тисяч доларів. Якщо ще й на легені (адже з ними теж є серйозні проблеми), то треба множити на два. У мене пенсія 1,5 тисячі гривень. Що я можу назбирати?», – з відчаєм каже пані Катерина.

З проханням про допомогу Катерина Мошківська виступила на сесії Житомирської міської ради 27 вересня 2018 року: «Шановні депутати. Я мати бійця Мошківського Євгена, який відбув на війні один рік і три місяці та зараз тяжко хворіє. У нього невиліковна хвороба серця, яка постійно прогресує. Потрібна термінова пересадка серця. Це дуже великі кошти. З пенсією 1,5 тисячі я цього не потягну. Хто може, відгукніться, допоможіть моєму синові».

Роботу над цим питанням Житомирський міський голова доручив своєму заступнику Вікторії Краснопір. Під час сесії мер Житомира зазначив: «Ми всім депутатам на електронну пошту надамо повну інформацію стосовно цього. І будемо просити усіх допомогти, хто як може».

За фінансовою підтримкою жінка зверталася і до народних депутатів, органів обласної влади, просила допомоги у небайдужих людей, аби врятувати сина.

Врятувати рядового Мошківського! Чи допоможе Борислав Розенблат та Павло Дзюблик помираючому українському бійцю? Редакція видання «Ваше Місто» співчуває пані Катерині Мошківській і спробує допомогти наступним: Житомирщина в парламенті України представлена народними депутатами. А саме: Віктором Развадовським, Бориславом Розенблатом, Володимиром Арешонковим, Павлом Дзюбликом, Олександром Ревегою, Володимиром Литвином. Всі ці люди будуть на найближчих виборах у парламент обов’язково балотуватися. Вони знову, пані Катерино, захочуть представляти у парламенті народ України, кордони якої захищав ваш син. Всі житомиряни абсолютно впевнені, що для кожного з житомирських нардепів не представляє ніякої проблеми перерахувати вам 22 тисяч доларів. Доларові мільйонери зроблять цей «крок надії» в ваш бік в самий найближчий час. Бо ж іх серця цілодобово краються за долею пересічних українців. Тим більше – напередодні виборів.

Отже, хто перший з шести народних депутатів від Житомирщини перерахує допомогу помираючому бійцю АТО Євгену Мошківському? Як на мене, то Борислав Розенблат, щоб «врятувати рядового Мошківського»! А якщо доля військового, який ризикував життям заради спокійного побуту та бізнесу Розенблата чи Арешонкова, залишить нардепів байдужими, то який сенс за них голосувати на найближчих виборах?
Добавить комментарий