Колишній заступник голови Житомирської ОДА став керівником державного спирткомбінату

Колишній заступник голови Житомирської ОДА став керівником державного спирткомбінату Керівником державного підприємства «Коростишівський спиртовий комбінат», яке належить Міністерству аграрної політики та продовольства, став колишній заступник губернатора Житомирщини Ярослав Долгих.


Зрозуміло, що інших кандидатур на цю посаду взагалі не знайшлося! Тільки такий «цінний» спеціаліст, як Ярослав Долгих, вчитель російської мови за освітою і чиновник за покликанням.

Ярослав Долгих керує підприємством з 21 вересня 2018 року. Підприємство фігурує у кількох судових позовах, зокрема, 15 серпня 2018 року Житомирський окружний адміністративний суд задовільнив позов головного управління ДФС у Житомирській області до ДП «Коростишівський спиртовий комбінат» про стягнення 1 млн 113 тис. 971,27 грн. податкової заборгованості.

В декларації Ярослава Долгих за 2017 рік зазначено, що він є кінцевим бенефіціарним власником шести компаній: ТОВ «Чиста енергія 2016»; ТОВ «Бердичівське борошно»; ПП «ЛАД-7»; ТОВ «Фірма «Тенхоміра»; ТОВ «Фармацевтична компанія «Панацея»; ТОВ «Буднітай-77». Його сукупний дохід за 2017 рік становив 402 тис. 959 грн, найбільше декларант отримав під зайняття підприємницькою діяльністю – 185 тис. грн. Він задекларував 1 млн 87 тис. 720 грн на рахунку в «Укргазбанку» та 50 тис. доларів готівки.

Ярослав Долгих є членом Житомирської обласної організації політичної партії «Сильна Україна», лідер якої – Сергій Тігіпко, помічником одіозного нардепа Т. Довгого. Чутки приписують йому тривале проживання на території Росії у Санкт-Петербурзі, родинні зв’язки з нинішнім заступником губернатора Ясюнецьким. Так це чи ні, редакції «Вашого Міста» не цікаво. За старовинною традицією, в цій країні всі чиновники лобіюють просування своїх родичів. А АМК старанно відводить лукаві оченята в бік.

В березні 2012 року губернатор - регіонал Сергій Рижук, який дуже цінив Ярослава Долгих, призначив його своїм заступником. На цій посаді Ярослав Дмитрович успішно пропрацював до літа 2014 року, допомагаючи регіоналам царювати. І за це на місцевих виборах 2015 року Рижук благословив пана Долгих балотуватися до Житомирської обласної ради від Опозиційного блоку. Але не склалося.

Нині, призначенням на таку «жирну» посаду Ярослав Дмитрович повинен бути вдячний виключно одній людині – Ірині Максимівні Синявській, екс-голові облради Житомирщини за часів Павла Жебрівського та регіонала Павленка.
До речі: в липні 2018 року Житомирський рибоохоронний патруль інформував про збитки на 2,3 млн. гривень від втрати потомства риби, яка в червні цього року загинула в річці Гуйва поблизу ДП «Коростишівський спиртовий комбінат» в межах міста Андрушівка. Подивимось – чим скінчиться хазяйнування пана Долгих на підприємстві!
Добавить комментарий