РПЛ в Романові на Житомирщині

РПЛ в Романові на Житомирщині 31 серпня 2018-го року, в останній день літа, до Романова завітала делегація Житомирської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Разом із головою організації Юрієм Забелою, до вихованців двох дошкільних закладів Романова прибули його однопартійці: голова Романівської районної організації Радикальної партії Дмитро Лесько та голова Чуднівської районної організації Сергій Костяков.

Приводів для відвідин дошкільних установ у партійців-радикалів було одразу два. По – перше, у дошкільнят, як і у школярів, за день-два розпочинався новий навчальний рік, а по-друге, активісти Житомирської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка майже два місяці тому підготували для обох дошкільних навчальних закладів райцентру подарунки, які не змогли вручити у намічений термін. Так, у день міста Романова, який відзначався на початку липня 2018-го року, під час урочистостей, зі святкової сцени лунало чимало вітань, побажань та здравиць на честь громади райцентру, на адресу колективів , установ та організацій, а також - для окремих найшанованіших громадян. Тут би якраз і вручити подарунки, які партійці – радикали підготували для вихованців ДНЗ №1 «Сонечко» та для дітвори центру розвитку дитини «Берізка». Але вийшло якось не по-людськи, бо розпорядники свята, що проходило за підтримки народного депутата В.Й.Развадовського, начебто не забажали, чи не захотіли, аби представники Радикальної партії Олега Ляшка вручили подарунки для найменших мешканців Романова. Отож, процедуру нагородження та вручення подарунків для дошкільнят довелося перенести на пізніший термін.

А вже зранку, 31-го серпня, представники Житомирської обласної організації Радикальної партії прибули до Романова і одразу ж завітали до вихованців ДНЗ №1 «Сонечко». Звісно, гостей тут чекали, а , окрім дошкільнят, подивитися на дарунки від партійців-радикалів прийшло кілька десятків батьків. Щонайперше, для дітей, як і годиться, гості передали пакунки із солодощами. А далі Юрій Забела привітав малечу, колектив педагогів та вихователів, звернувся і до батьківської аудиторії, побажавши їм сил, здоров’я та благополуччя у процесі виховання дітей. Проте, справжньою «родзинкою» зустрічі у колективі «Сонечка» стало вручення для потреб виховного процесу сучасного мультимедійного комплексу. Відтепер у вихователів буде під рукою і проектор, і екран, що дозволить демонструвати дошкільнятам ілюстрації, мультфільми, а також проводити навчальні заняття для майбутніх «першачків». Зрозуміло, мультимедійний комплекс має бути обов’язковим атрибутом у арсеналі будь-якого дошкільного закладу, але так виходить, що у реальному житті про нього педагоги та вихователі подекуди лише мріють. Звісно, і завідувач ДНЗ №1 Ірина Вексей, і її колеги, були щиро вдячні представникам Радикальної партії Олега Ляшка, а на свою адресу голова Житомирської партійної організації Радикальної партії Юрій Забела почув не тільки дружне дитяче «Дякуємо!», але й отримував слова подяки від батьків, які також розуміють важливість і потребу дитячої установи у сучасному технічному обладнанні та забезпеченні.

Далі партійці- радикали попрямували до ще однієї дошкільної установи Романова – до центру розвитку дитини «Берізка». Тут також знали про приїзд гостей, бо напередодні одну із спальних кімнат для дошкільнят було обладнано сучасними і якісними ліжечками, виготовленими силами підприємства, яке очолює голова Чуднівської організації Радикальної партії Сергій Костяков. Сергій Михайлович разом зі своїми друзями - партійцями якраз і прибув до Романова, аби привітати колектив «Берізки» із важливою обновою. Важко висловити чи розповідати про вдячних педагогів та вихователів «Берізки», які на чолі зі своїм керівником, Аллою Криворучко, насправді утримують господарство своєї установи у відмінно-зразковому порядку. Юрій Забела відзначив добротність, вишукану чистоту та доглянутість дошкільної установи і пообіцяв особисту підтримку у покращенні умов життя дітей та умов праці для працівників «Берізки».

Ось так, просто і, як кажуть, чисто по – людськи, відбулися зустрічі активу Житомирської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка із колективами обох дошкільних установ у Романові. Ніхто нікого ні за що не агітував, не закликав і не просив. Проте приємність та задоволення від спілкування, так само, як і від вручених та отриманих подарунків, того дня відчули всі. Але найголовніше – батьки та діти райцентру Романів отримали не просто подарунки, але й вияв уваги та поваги. І це, безперечно – найголовніше!
Валерій Радченко
Добавить комментарий