Олег Ляшко: Введений Єврокомісією додатковий 25%- й збір – це ніж у спину від «партнерів»!

Олег Ляшко: Введений Єврокомісією додатковий 25%- й збір – це ніж у спину від «партнерів»! Єврокомісія ввела додатковий збір 25% на виготовлену в Україні металургійну продукцію.

Про це на своїй сторінці у ФБ написав Оляг Ляшко: «Чому єврочиновники так підступно зробили? Бо їм треба тільки наш дешевий металобрухт, а не готова продукція. А коли наша команда добилася ухвалення закону про підвищене мито на вивіз металобрухту, Єврокомісія тиснула, щоб його скасували. Їм це не вдалося, тому вони мстяться нашим виробникам - розпочали сумнівне розслідування і запровадили мита.

Через такі дурні рішення насамперед постраждають 300 тисяч українців, які працюють у гірничо-металургійній галузі - жителі Запоріжжя, Маріуполя, Дніпра, Кам‘янського, Кривого Рогу, Авдіївки і багатьох інших. Постраждає кожен українець, тому що обмеження продажу нашої продукції - це зменшення валютної виручки, нестабільна гривня і галопуючі ціни.

Я вимагаю від влади у переговорах із закордонними партнерами жорстко відстоювати інтереси національного виробництва і робочі місця українців. Уряд повинен вимагати від Єврокомісії скасування антиукраїнських рішень, або зробити дзеркальні кроки до продукції європейських виробників. Треба вимагати і перегляду угоди з Євросоюзом, скасування принизливих квот і мита.

Також прийняття нашого закону «Купуй українське, плати українцям!» стимулюватиме радикальний розвиток внутрішнього ринку і нові великі замовленнями нашим виробникам, щоб вони менше залежали від чванливих єврочиновників.

Захист людей праці – мій святий обов’язок! Я зроблю усе можливе, щоб українці мали роботу і достойну зарплату в Україні».
Добавить комментарий