Мерія розпочала прийом документів для отримання «Картки житомирянина»

Мерія розпочала прийом документів для отримання «Картки житомирянина» 3 червня на брифінгу заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук заявив, що у Житомирі розпочався прийом документів на отримання «Картки житомирянина».

«З учорашнього дня у нас розпочато процес видачі «Картки житомирянина», вже навіть маємо першу сотню людей, які подали документи. Зараз працює дві точки, надалі їх кількість буде зростати, на черзі Богунська районна рада. Робимо все це поступово, щоб не створювати зайвого ажіотажу і паніки», - зазначив Дмитро Ткачук.

Подати документи можна у будні з 9.00 до 17.00 за такими адресами:
- Корольовська районна рада (м-н Польовий, 8, 2-й поверх);
- готель «Житомир» (м-н Перемоги, 6).

Для одержання «Картки житомирянина» громадянин повинен подати відповідну заяву та мати при собі наступні документи:
- паспорт та ідентифікаційний код;
- документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання у Житомирі;
- кольорову фотографію (3х4 або 4х6) у разі відсутності такої у документах, що посвідчують особу;
- для пільгової категорії – пільгове посвідчення;
- для працевлаштованих у м. Житомирі – довідка з місця роботи;
- для студентів навчальних закладів м. Житомира – студентський квиток або довідка з навчального закладу.

«Акцентуємо увагу на значенні цього проекту для Житомира. На першій стадії це буде транспортне рішення, але в цілому воно буде покликане поєднати в собі усі муніципальні сервіси і послуги, а також забезпечити ряд дисконтів та знижок на користування міськими сервісами, - підкреслив заступник міського голови. - Надалі за допомогою карток можливо буде здійснювати соціальні виплати, надаватимуться банківські послуги, знижки в магазинах, медичне обслуговування, освітні послуги, комунальні послуги тощо. Одержати картку можна буде через місяць після подачі заяви. На сьогодні ми очікуємо, що буде виготовлено порядку 50 тис. таких карт для людей пільгових категорій, а також для всіх бажаючих житомирян, які мають намір оформити собі таку карту на звичайній основі, як банківська картка. Крім того, для людей, які працюють у місті Житомирі, які отримують заробітну плату на підприємствах, що зареєстровані у Житомир, така картка також буде як зарплатний проект випущена безкоштовно».
Добавить комментарий