Хто буде проводити реконструкцію в центрі Житомира?

Хто буде проводити реконструкцію в центрі Житомира? 5 липня пройшов тендер на визначення підрядника на об’єкті «Капітальний ремонт скверу з елементами благоустрою та озеленення на розі вулиць Небесної Сотні і Лятошинського в м. Житомирі».

Ця специфічна інформація була розміщена на сайті Prozorro. Замовником реконструкції є комунальне підприємство «Зеленбуд». Участь у тендері брало три підприємства: ПП Елітбуд-1, ТОВ АртХаус, ТОВ «Тетерів-Будпроект». Найнижчу пропозицію зробив ПП Елітбуд-1 4 мільйони 786 тисяч 480 гривень, що на 155 тисяч дешевше від вартості, яку запропонував замовник. Наразі відбувається кваліфікація переможця.

Нагадуємо: одним з засновників ПП Елітбуд-1 є Денис Болейко – брат екс-керівника управління капітального будівництва Дмитра Болейка. Підприємство з 2016 року проводить реконструкцію центрального житомирського стадіону «Полісся». До речі: Дмитро Болейко відомий тим, що восени 2014 року, за відсутності профільної будівельної освіти, отримав посаду. Проведена в стінах міської ради переатестація підтвердила невідповідність займаній посаді. Проте, Болейка не звільнили, а перевели на новостворену вакансію заступника з міжнародних проектів цього ж управління.

Хто буде проводити реконструкцію в центрі Житомира? Цікаво те, що період його роботи керівником юридичного відділу в «Елітбуд-1» співпав з періодом каденції в ОДА Сергія Рижука та приніс фірмі більше 130 мільйонів виграних державних закупівель. Співвласником і незмінним директором «найуспішнішої будівельної фірми» є старший брат Болейка – Денис. Сьогодні Денис Болейко має безпосереднє відношення до обраних підрядників управління капітального будівництва. Розмова йде про Тетяну Янушевич, яка одночасно є головним бухгалтером «Елітбуд-1» та володіє часткою в «Житомирській архітектурно-планувальній майстерні». Товариство перебрало на себе функції основного виконавця проектних робіт для управління капітального будівництва з моменту приходу в міську раду Дмитра Болейка. До числа співвласників архітектурної майстерні належить Юрій Яременко, який є власником «Поліської логістичної компанії». Між Денисом Болейком та Яременком існує тісний зв’язок: вони не просто давні друзі, а ще й куми.

У перелік у щасливих переможців конкурсу зовсім «неочікувано» опинилося дочірнє підприємство «Фаворит ОПТ» – «Фаворит», яким володіє і керує старший син народного депутата України – Олег Розенблат.
Добавить комментарий