Нардеп Розенблат здивував українців світлинами в соцмережах із величезним бурштином

Нардеп Розенблат здивував українців світлинами в соцмережах із величезним бурштином Народний депутат України Борислав Розенблат, колишній член фракції БПП, а наразі позафракційний, фігурант резонансної корупційної «бурштинової справи», разом із колишнім колегою по партії Віталієм Гудзенком виставив в соцмережах світлини, де вони вдвох хизуються здоровенною бурштиновою «булигою».

Фото, на яких Борислав Соломонович разом із Гудзенком позує з величезним шматком «сонячного каменю», нардеп підписав так: «Скарби житомирського Полісся». У коментах обранець захоплюється цільністю «сонячного каменю» і переконує підписників, що
«…нелегальний видобуток бурштину в Україні припинили ще минулого року». Де нардеп взяв такий екземпляр каменю, та ще й із ящіркою усередині, невідомо. Сам Розенблат про таке не повідомляє. Забавно, але ціна такого каменю, та ще й з рідкісним інклюзивом, стартує від 100 000$. Необережні нардепи на наступній світлині позують із картиною, яка теж викладена шматочками бурштину. Ціна такої картини на замовлення може сягати 1000$.

У червні 2017 НАБУ розкрило корупційну схему народних депутатів з нелегального видобутку бурштину в північно-західних областях України – Поліському бурштиноносному районі. За словами директора НАБУ Ситника, видобуток бурштину і його подальша реалізація через офшорну фірму сестри Розенблата мав здійснюватись під виглядом рекультивації земель Житомирської області. 11 липня ВРУ зняла недоторканність з Розенблата та Полякова. У діях Розенблата слідство вбачає ознаки зловживання впливом і хабарництво на загальну суму 280 тис. доларів, у діях Полякова – ознаки зловживання впливом і хабарництво на суму 7,5 тис. доларів.

До речі, Максим Поляков, нардеп від «Народного фронту», і позафракційний Борислав Розенблат не голосували за законопроект, який передбачає створення в Україні Вищого антикорупційного суду.

P.S. Знайдену бурштинову каменюку, за ствердженням самого Розенблата, вже відіслали в музей на Закарпатті. Чому вона не була виставлена в музеях Житомирщини – сказати складно. Але думки все це викликає сумнівні. Все ж таки, 100 тисяч у.о. – сума чимала. Цікаво, а скільки б ця «булига» коштувала на аукціоні, наприклад, у Гонконзі?!
Добавить комментарий