У Житомирі «прихопили» на хабарі чергового перевертня-чиновника

У Житомирі «прихопили» на хабарі чергового перевертня-чиновника Про це повідомила прес-група управління СБУ в Житомирській області: «До повноважень головного інспектора управління Держпродспоживслужби входить виключне право видавати сертифікати відповідності, необхідні для експорту лісоматеріалів та товарів рослинного походження.
Співробітники спецслужби задокументували, що посадовець спільно з фахівцем лабораторних досліджень вимагали гроші за безперешкодне проходження фітосанітарного контролю та видачу сертифікатів з більшості експортерів, зареєстрованих у Житомирі. Розмір хабара залежав від обсягів продукції та становив від 300 до 3000 грн. За попередніми оцінками, середньомісячний дохід зловмисників становив 100 тис. грн».
Співробітники СБУ спільно з прокуратурою та поліцією затримали головного інспектора та лаборанта у їхніх службових кабінетах під час підрахунку денного «прироботку» у розмірі 5 тис. грн. Під час обшуків за місцем проживання зловмисників правоохоронці вилучили 7 тис. доларів, нотатки із датами та сумами отриманих хабарів.
У Житомирі «прихопили» на хабарі чергового перевертня-чиновника Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище). Тривають відповідні оперативно-слідчі дії.
Добавить комментарий