В житомирському «Домі української культури» СБУ виявили оборудки з коштами бюджету

В житомирському «Домі української культури» СБУ виявили оборудки з коштами бюджету Прес-група управління СБУ в Житомирській області повідомила: «СБУ викрила розтрату коштів при закупівлі державних символів для житомирського «Дому української культури». Спільно з фахівцями Державної фінансової інспекції викрито оборудку з коштами місцевого бюджету, виділених на створення арт-центру «Дім української культури» у обласному центрі. У березні 2016 року посадовці управління культури Житомирської міської ради без проведення тендеру уклали із місцевим приватним підприємцем договір на закупівлю товарів та послуг вартістю майже 1,1 мільйон гривень. Ініційована СБ України перевірка засвідчила, що вартість контракту завищена щонайменше на 270 тисяч гривень. Зокрема, за державний прапор з бюджету було переплачено втричі, портрети видатних діячів зросли у ціні в шість разів. Досудове слідство перевірить можливу причетність до фінансової оборудки посадовців міського управління культури».
Відкрито кримінальне провадження за ст. 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Нагадуємо: 21 квітня цього року в Житомирі відкрито «Дім української культури», на облаштування якого витратили 1,1 млн. грн з міського бюджету. 26 квітня перший заступник мера Олексій Ясюнецький повідомив, що використання коштів на створення у Житомирі «Дому української культури» буде перевіряти новостворена робоча група з питань ефективного використання коштів міського бюджету.
Добавить комментарий