Рабінович та Сухомлин – знавці бальних танців!

Рабінович та Сухомлин – знавці бальних танців! У Житомирі стартував турнір з бальних танців «Кубок Сузір’я». Змагання з танців у парі, повільний вальс і ча-ча-ча стали справжнім святом для дітей, які з самого ранку готувалися вийти на паркет та продемонструвати суддям власне мистецтво. Керівник клубу «Сузір’я» Валентина Грибан розповіла: «У жовтні ми проводимо турнір, як старт перед початком нашого навчально-тренувального сезону. Ми почали ці змагання в минулому році, а взагалі проводимо турніри бального танцю вже 20 років. «Кубок Сузір’я» проходить вже вдруге. В турнірі беруть участь діти від чотирьох (найменші в цьому відділенні) і до 16 років. На змагання приїхали учасники з різних міст нашої країни і клубів області».
Звідки взялися на дитячих змаганнях двоє дорослих дядьків, які взагалі не мають до танців ніякого відношення, зрозуміти складно. Мова йде про політичних висуванців від БПП: кандидата на крісло мера Житомира Сергія Сухомлина та кандидата в депутати до Житомирської облради від БПП Олександра Рабіновича. Парочка політиків-невдах поважно сиділа у залі, зображала захоплення від танців, аплодувала і була об’єктом «позаспинного» гиготіння батьків юних танцюристів. Всі розуміли, що політики з Блоку Порошенка приперлися в залу для того, щоб «посвітити» фейсами, попіаритися, зобразити єднання з народом-жебраком. Схоже, свої дорогі джипи чиновники сховали за три квартали за смітником.
Перший заступник Житомирського міського голови Сухомлин заявив перед танцюристами: «Танцями в місті Житомирі займаються тисячі дітей... І у нас одна велика проблема – немає зали, в якій можна провести змагання. Житомир давно дозрів до того, що нам необхідно будівництво саме критого спортивного комплексу, який ми зможемо трансформувати під різні види змагань…».
«Великий знавець танців» Сергій Сухомлин, мабуть, планує побудувати другий ФОК, де батьки та їх діти будуть за дурні гроші займатися танцями?! У вас, пане Сухомлин, «одна проблема»? У вас їх сотні, пане чиновнику! Вулиці темні вечорами, дороги розбиті, пенсіонери гребуться у смітниках, чиновництво загрузло у хабарах та корупції, злочинність, дитячий алкоголізм, наркоманія, ціни на ліки та продукти досягли неперевершених висот, а список кандидатів у депутати до облради набитий екс-регіоналами та «литвиновцями». Пан же Сухомлин з Рабіновичем лише піарять свої пики та «розумничають» про танці. Це ж які треба мати вивернуті свідомість та цинізм?..
Якщо Рабіновичи та Сухомлини прийдуть до влади в країні і безпосередньо у Житомирі – порядні та розумні люди повинні негайно виїжджати з міста, залишивши тут лише «сраколизів» Сухомлина та латентних дебілів. Бо ж нормальна людина не може житии під істотами з вивернутою свідомістю, порядністю, совістю та розумом. Це – створіння з іншої галактики, де порядних і розумних людей знищують, а дебілів і хапуг носять на руках. А в антракті обов’язково поцуплять з підсобки вогнегасника та продадуть його за рогом пивної.

Рабінович та Сухомлин – знавці бальних танців!
Добавить комментарий