У костелі св. Йоана з Дуклі в Житомирі Зубко та Сухомлин святили дзвони

У костелі св. Йоана з Дуклі в Житомирі Зубко та Сухомлин святили дзвони 27-го вересня у костел Св. Йоана з Дуклі у Житомирі пишно прибули на дорогих бричках пан Зубко і пан Сухомлин. Подія відбулася з нагоди дарування закордонними добродіями житомирському костелу дзвонів, вага кожного з яких складає1200 кг, 700 кг, 350 кг та 220 кг. Їх виготовили у Польщі за гроші італійських благодійників.
Кожен дзвін має своє ім’я, а найбільший – одразу два імені – Св. Йоана з Дуклі і Св. Йоана Павла ІІ. Другий за розміром дзвін названий на честь Св. Михаїла Архангела, третій – на честь Матері Божої Св. Розарія, а найменший – дзвін Св. Франциска. Дзвони освятив єпископ Ян Пурвінський і закликав усіх позбутися гріхів, які знищують життя, віру та любов.
Що робили на релігійному святі Віце-прем’єр Геннадій Зубко та кандидат в мери Житомира Сергій Сухомлин? Припущень багато. Не маючи до релігії взагалі ніякого відношення, пан Сухомлин, cхоже, проводив приховану агітацію, гіпнотизував прочан, «торгував» перед камерами… як це його перекласти… фейсом, зображав на обличчі духовність і глибоку віру (яка різниця – православність, католицизм, іудаїзм, мусульманство), а Віце-прем’єр Зубко зобразив на обличчі таку глибоку повагу до Бога, що навіть Магдалена з полотна Тіціана, побачивши одухотворену храпу чиновника, заплакала б від заздрощів щодо його акторського таланту.
Взагалі, все склалося напрочуд добре – грошей в акцію Зубко та Сухомлин не давали, пропіарилися «на халяву», перед громадою фейсами високодуховно поторгували. Погано, що на дзвонах не можна викарбувати – «…на освяті дзвонів були присутні керівники Житомирської «Солідарності».
До речі, пани Зубко і Сухомлин! 22 жовтня у приміщенні житомирської філармонії буде виступати популярний джазовий оркестр «Радіобенд Олександра Фокіна». Якщо домовитесь з керівником джазистів, то перед виборцями на сцені можна побити в литаври, постукати в барабани, погицати підборами і навіть заскавучати дискантом. А в кінці оголосили, що «перед вами виступав кандидат від «Солідарності» та його гуру Геннадій Зубко».

А. Рабінович
Добавить комментарий