Спочатку наплодили псевдоволонтерів, тепер їх розшукують

Спочатку наплодили псевдоволонтерів, тепер їх розшукують
По Житомиру, немов діти лейтенанта Шмідта із «Золотого теляти» Ільфа і Петрова, бродять псевдоволонтери, видурюючи кошти у довірливих громадян. Проблема із псевдоволонтерами та їх непрозорою діяльністю виникла не вчора. Пройдисвіти з’явилися на вулицях нашого міста ще рік тому, з початком бойових дій на сході країни. Вони збирали фури продуктів та речей, вивозили їх в невідомому напрямку, робили скриньки з подвійним, фальшивим дном для того, щоб цупити звідти гроші, організовували «каламутні» волонтерські організації. Їх «колеги» видурювали гроші у довірливих житомирян для «лікування» онкохворих дітей з інших регіонів України.
Нині по місту пересуваються шахраї, які прикриваючись прізвищем губернатора Машковського, відбирають у городян гроші. Наприклад, днями невідома жінка у житомирському торгівельному центрі запевняла людей, що є помічником голови Житомирської ОДА, телефонувала (надсилала листи) та пропонувала підприємцям переказати кошти на рахунок нібито благодійного фонду, що займається допомогою дітям та учасникам АТО.
Сам губернатор Житомирщини впав просто в істерику від такого нахабства і вимагає від правоохоронців негайно розшукати псевдоволонтерку. Чиновника від БПП можна зрозуміти: відповідальний, передвиборчий період, а тут його ім’я фігурує у слизькій історії.
Пане губернаторе, а чому ваша істерика не почалася ще рік тому, коли і вам, і пану Сухомлину доповідали про шахраїв на вулицях міста? Чому ви закривали очі на дефілювання пройдисвітів зі скриньками по вулиці Михайлівській і безпосередньо під ОДА? Чому підконтрольна вам УМВС робила вигляд, що нічого не відбувається? Цю проблему в. о. мера Цимбалюк і члени виконкому озвучили ще рік тому. А тепер, коли наближаються вибори, ви, пане губернаторе, почали нервово похрюкувати. Виходить, підпікає позаду…
Добавить комментарий