Депутати міськради: «Сухомлин присвоїв чужі заслуги»

Депутати міськради: «Сухомлин присвоїв чужі заслуги»
17 вересня на засіданні сесії житомирської міської ради вже вдруге розглядали питання про звільнення першого заступника міського голови Сергія Сухомлина. Обранці в досить агресивній формі звинуватили чиновника у перекручуванні фактів, привласнюванні чужих заслуг, обдурюванні виборця.
Адже чиновник, який претендує на крісло міського голови, завішав увесь Житомир бордами та сітілайтами, на яких говориться, що саме завдяки йому утеплили школи та дитячі сади, запустили чеські тролейбуси, купили автомобілі для медиків міста та багато чого іншого.
Депутатський корпус обурено гудів, адже усе, про що говорив Сухомлин, є результатом командної, довготривалої роботи міських депутатів.
Депутати міськради: «Сухомлин присвоїв чужі заслуги»

«Чому на сітілайтах та білбордах, які ви розвісили по всьому місту, роботу всього депутатського корпусу за 5 років ви присвоїли собі особисто?», – обурився депутат Юрій Ткаченко.
Депутати міськради: «Сухомлин присвоїв чужі заслуги»

«Сергію Івановичу, я розумію, що зараз йде передвиборча кампанія і кожен кандидат на посаду міського голови хоче похизуватися своїми заслугами та проектами, але вважаю, що з вашого боку була допущена велика помилка, тому що за всіма заслугами, які вказані на білбордах, стоять тисячі людей. Тому це потрібно було вказати», – додала депутат Житомирської міської ради Віра Шелудченко.
Сам чиновник у відповідь щось незрозуміло мукав, на кшталт, «…я особисто брав участь у кожному з цих проектів… можу надати звіт про цифри та час, який витратив… А скільки нарад було проведено з інвесторами!». Одним словом, «сон рябої кобили».
В решті решт, депутати не проголосували за звільнення чиновника, мовляв – «хай працює і доробляє те, що зобов’язаний закінчити. А піаритися на командній роботі не дозволимо».
…Одним словом, не щастить Петру Порошенку на розумних підлеглих. Зіпсують будь-яку справу.
Добавить комментарий