Щось у лісі «врізало дуба» – нарешті Михальця звільнили!

Щось у лісі «врізало дуба» – нарешті Михальця звільнили!
21 вересня нарешті було оприлюднено наказ голови Держгеокадастру Максима Мартинюка щодо звільнення з посади заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області депутата міської ради Володимира Михальця. Прес-служба структури повідомила: «З Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру звільнено 10 керівників – начальників та заступників начальників територіальних органів Держгеокадастру. Причини звільнення – неналежне виконання своїх обов’язків та невідповідність зайнятій посаді. Звільнення торкнулись заступників та перших заступників начальників головних управлінь, на половину з них були покладені повноваження виконуючих обов’язки керівника. Свою посаду втратив і заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Володимир Михалець».
Депутат міськради Володимир Михалець був затриманий правоохоронцями ще 11 червня у Житомирі при отриманні хабара в розмірі 10 тис. доларів. Міліція стверджує, що він «…організував злочинну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди за вирішення питань у сфері земельних відносин». Після затримання, чиновник деякий час «проживав» у Лук’янівському ізоляторі тимчасового утримання, звідки за рішенням суду був звільнений під заставу в 213 тисяч гривень.
Житомиряни три місяці очікували на рішення цієї справи, проте українська Феміда, як і керівництво Держгеокадастру, не поспішала. Нарешті, «гримнув грім, в лісі помер вовк, на горі свиснув рак» і Володимира звільнили. Залишається відкритим питання – для кого він брав гроші? Для себе? Ні! Володимир Михалець – людина чесна і… мовчазна. Навіть друзям не розповідає кому ніс. Тільки час від часу до пана Сухомлина заходить у кабінет. Мабуть, на сповідь…
Добавить комментарий